tilbehør för Sony DCR-SX15E
tilbehør för Sony DCR-SX15E
tilbehør för Sony DCR-SX15E read more »
Close window
tilbehør för Sony DCR-SX15E
tilbehør för Sony DCR-SX15E
Close filters
from to
1 fra 2
Kamera Stativ 128 cm Svart f. Sony DCR-SX15E Kamera Stativ 128 cm Svart f. Sony DCR-SX15E
USB-C kabel f. Sony DCR-SX15E USB-C kabel f. Sony DCR-SX15E
USB kabel for Sony DCR-SX15E USB kabel for Sony DCR-SX15E
Kamera Stativ 1.63m f.  Sony DCR-SX15E kamerastativ 1,63 m f. Sony DCR-SX15E
• 3-sektions teleskopben 28 mm • Rombformade ben med fliplock • 3-vägs friktionshuvud med pan&tilt • Platta med snabbkoppling • 2x Libell • Växlad förstärkt mittpelare • Spännskruv i mitten • Krok på mittpelare • Självutjämnande...
Audio Video Kabel 90° f. Sony DCR-SX15E AV RCA Kabel 90° f. Sony DCR-SX15E
Minnekort 32gb for Sony DCR-SX45E Minnekort 32Gb f. Sony DCR-SX15E
Minnekort 16GB f. Sony DCR-SX15E Minnekort 16GB f. Sony DCR-SX15E
Fleksibelt Kamera trefot til Sony DCR-SX15E Fleksibelt Kamera trefot til Sony DCR-SX15E
Dette 6-seksjons fleksible stativet er justerbart i form og har en maksimumshøyde på 285 mm. Egenskaper 6-delte fleksible ben Benleddringer i gummi som gir godt grep Hurtigfrigjøringsbrakett Posisjoneringslås av kameravinkel Sklisikre...
Kamera trefot 1,61m til Sony DCR-SX15E Kamera trefot 1,61m til Sony DCR-SX15E
Audio Video Kabel f. Sony DCR-SX15E Audio Video Kabel f. Sony DCR-SX15E
Audio Video Kabel f. Sony DCR-SX15E Stereo audio video-kabel RCA 3.5mm Jack for et koble videokameraet / digital kameraet til TV. kompatibel for type Canon STV-250N, AVC-DC100, AVC-DC300, VC-100, Sony VMC-20FR
Batterilader med micro USB for Sony DCR-SX15E Batterilader med micro USB for Sony DCR-SX15E
AC adapter f. Sony DCR-SX15E AC adapter f. Sony DCR-SX15E
strømforsyning , lader, adapter for digitalkamera og videokamera, Inngang 100-240V Output: 8.4V 1,5A Typ: AC-L20, AC-L20A, AC-L20B, AC-L20C, AC-L25A, AC-L25B, AC-L25C, AC-L200.